fbpx
Профессиональный ремонт фотоаппаратов в Николаеве и по Украине Временно не работаем: все контакты через Viber: +380632847131 или Telegram @photo-parts

"Питання-відповідь"

Бажаєте дізнатися вартість ремонту цифрового фотоаппарату?

Що може викликати несправність у вашої фототехніки?

Шукаєте рідкісну запчастину?

Просто спитайте тут.

Набрид веб?

 Тел. (0512)48-93-48; (063)414 72 21; (096)179 79 84, (099) 46 00 291

 Telegram: @photo_parts

 Viber: +380634147221
 Facebook: facebook.com/photoparts.com.ua

 Instagram: @photo_parts

Наші експерти мають величезний досвід у ремонті цифрової фототехніки найрізноманітніших виробників та типів, та зможуть надати найточніші відповіді на ваші запитання. Будь-ласка, вказуйте актуальний e-mail для отримання сповіщення про відповіді.

Не забувайте вказувати модель вашої фототехніки (наприклад: Canon 5D mark III + Canon 24-70 2.8LII). Це дозволить надати точну відповідь на ваше питання. 

Найсвіжіші питання зверху, старі знизу.

З 26.06.22 сервіс тимчасово не працює.

 

 

Несправності, які приходять самі по собі (типові несправності компактних камер - 2)

У попередній статті ми вже розглядали несправності, в яких винен конструктор фотоапарата. Як би користувач не зберігав камеру, несправність все ж приходить.

Час йде і деякі фотоапарати з минулого огляду вже не потрапляють в ремонт (не залишилося у населення або настільки застаріли, що їх не ремонтують). На полицях в сервісних центрах з'явилися нові завсідники.

Що ж тенденції такі, що сучасний фотоапарат стає дешевше і працює менше. "Косяков" у виробництві все більше і більше. Деякі фотоапарати вражають багатством одночасно зустрічаються поломок, і всі вони відбуваються не з вини користувача.

 

Якщо фотоапарат "не тримає" батарею ...

Батарейки сіли ...

Користувачі багатьох фотоапаратів з живленням від «пальчикових» батарей стикалися з дратівливою річчю: з написом «батарея розряджена» під час відповідальної зйомки.

Примітно, що подальша заміна батарей на нові, зарядка батарей, зарядка нових акумуляторів ні до чого не призводить.

 

Спробуємо розібратися в причинах цієї проблеми і способи її вирішення.

Топ-30 дзеркальної техніки в ремонті і її несправності

За п'ять років збору статистики по ремонтам різної фототехніки накопичилося безліч корисної інформації щодо типових несправностей і «живучості» фотоапаратів, об'єктивів і спалахів. Статистика виписана на 01.06.2018.

Інформація в даній статті відсортована по частоті влучень апаратів в ремонт. Відразу обмовимося, що велика кількість потрапляють в ремонт примірників певної моделі не обов'язково означає якийсь дефект виробництва або типовий дефект. Дуже може бути, що дана модель вкрай популярна у фотолюбителів (як, наприклад, китовий об'єктив Nikon 18-55 VR), або вкрай ліквідна на вторинному ринку і ремонтується «до останнього» (як легендарні Canon 5D або Nikon D700). У статті ми обов'язково вкажемо, що призвело до частих «влучань» до ремонту, популярність або якийсь прорахунок інженерів.

 

DSLR техніка: що ламається в "дзеркалках"

Дзеркальні фотоапарати - поширені поломки
З плином часу фототехніка (будь-яка) стає все більш і більш доступною. Значно подешевшали і дзеркальні / бездзеркальні апарати. І якщо раніше "дзеркалка" була прерогативою професійних фотографів і ентузіастів фотосправи, то тепер DSLR-апарати доступні і для любителів.

Кількість апаратів зросла, а разом з ним і кількість несправностей.

Розглянемо деякі типові з них.

 

Back to top